روغن زیتون اصل یک لیتری زخم های پوستی و عفونت را درمان می کند

درخت زیتون منبع غذای خوب و مقاومت در برابر بیماری های گیاهی است، آب، عصاره یا پودر برگ زیتون آنتی بیوتیک و ضد ویروسی محسوب می شود، همچنین سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند و بدن را در برابر بیماری ها و عفونت ها محافظت می کند و علائم سرماخوردگی را کاهش می دهد.

ویروس های آبله و تبخال برگ ها حاوی ماده ای (اسید چرب غیراشباع) هستند که یک عامل ضد باکتری قوی مانند ویروس ها، انگل ها و باکتری های مخمر و تک یاخته ای است و از رشد آنها جلوگیری می کند و همچنین روغن زیتون اصل یک لیتری سرشار از عناصر آهن است که بدن را تقویت می کند.

روغن زیتون تهیه شده از میوه های زیتون با فشار سرد (به آن روغن بکر می گویند) یا با حلال ها حساسیت های مکرر ، مشکلات گوارشی و ملین خفیف را درمان می کند و تورم غدد لنفاوی ، ضعف ، تورم و درد مفاصل، بی اشتهایی را درمان می کند.

سینوس های متورم و مشکلات تنفسی به ویژه آسم.

زخم های پوستی، خارش، اضطراب، مشکلات عفونت و ضعف عضلانی.

یونانیان از آن برای پاک کردن و التیام زخم ها استفاده می کردند و ضد باکتری و قارچ و انگل و ویروس است و در بواسیر مفید است و ادرار آور ملایم است و برای درمان نقرس از آن استفاده می کردند.

روغن

کاهش قند در بدن، فشار خون و تقویت سیستم ایمنی برای درمان بیماری های ویروسی، لوپوس، هپاتیت، ایدز ، مشکلات پروستات، پسوریازیس و عفونت مثانه مفید است و برای این منظور خلاصه ای تهیه شده است.
روغن زیتون از سایر چربی های حیوانی و گیاهی متمایز است زیرا هضم آن آسان است، زیرا بقیه روغن ها و چربی ها قبل از جذب بدن به چندین فرآیند گوارشی نیاز دارند، زیرا چربی های موجود در آن مشابه چربی های موجود در شیر مادر است.

یعنی به راحتی جذب می شود و همین باعث می شود غذای مفیدی برای کودکان و بزرگسالان باشد.

سن همچنین 85 درصد چربی های موجود در آن برای قلب مفید است و به کاهش کلسترول خون کمک می کند.

حاوی مقدار زیادی ویتامین D است همچنین حاوی مواد مهمی است که به تقویت اعصاب کمک می کند.

حاوی آنتی اکسیدان هایی است که به تجزیه ذرات مضر تجمع یافته در بدن کمک می کند و به حفظ سلامت آنها کمک می کند.
روغن زیتون حاوی اسید اولئیک و پالمیتیک با آنتی اکسیدان هایی مانند فلاونوئیدها، ویتامین E و کاروتن است که ترکیباتی هستند که سطح قند خون را تنظیم می کنند.

روغن زیتون همچنین هضم را در معده کند می کند، بنابراین به کاهش قند کمک می کند.

همچنین حاوی اولئوروپئین ، آلئوکانتال و هیدروکسی تیروزول است که از تجمع پلاکتی جلوگیری می کند و همچنین اسید کافئیک که سیستم عصبی را تحریک می کند.
در مطالعه ای که در سال 2005 منتشر شد، مشخص شد که اسید اولئیک و اسیدهای چرب غیراشباع در کاهش اثرات ژن های سرطان نقش دارند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.