فروش ام دی اف خام 8 میل 220*280

ام دی اف خام 8 میل در سایز های مختلف در کشور ایران تولید می شود و کاربردهای بسیار زیادی دارد به طوری که سبب شده این محصول از کشور های خارجی مانند ترکیه، چین، تایلند، اندوزی و مالزی نیز وارد ایران شود.

ام دی اف خام 8 میل سایز 220*280 یکی از سایز های به خصوصی است که از آن برای تولید انواع درب ضد سرقت و پارکت استفاده می شود. بازرگانی بیریکو به عنوان عاملیت فروش ام دی اف خام در کشور انواع ام دی اف 8 میل را با قیمت های بسیار مناسب عرضه می کند.

معرفی انواع ام دی اف خام 8 میل

همانطور که گفته شد این محصول در داخل ایران تولید می شود اما به دلیل نیاز بازار و افزایش تقاضا برخی تاجران این حوزه اقدام به وارد کردن ام دی اف 8 میل از کشور های خارجی نیز می کنند. ورق ام دی اف تایلندی 8 میل در مقایسه با نمونه هایی که در داخل کشور تولید می شوند از کیفیت و قیمت بالاتری برخوردار هستند.

یکی از ویژگی های مهمی که در این محصول باید در نظر گرفته شود میزان دانسیته یا همان فشردگی ام دی اف می باشد. بسیاری از کارخانه های موجود در ایران طبق استاندارد ملی ام دی اف خام را با دانسیته 700 تولید می کنند که اصطلاحا به آن MDF گفته می شود.

اما در ضخامت هایی مثل 8 میل می تواند دانسیته تفاوت داشته باشد. ام دی اف خام 8 میلی متری که با دانسیته بالاتری تولید شده است را اصطلاحا HDF می گویند. اما تولید خود اچ دی اف در سایز های خاصی صورت می گیرد.

8 میل اچ دی اف نسبت به نوع ام دی اف آن دارای تفاوت هایی است که از جمله آن ها می توان به استحکام و مقاومت بیشتر آن اشاره نمود که به خاطر این موضوع از آن برای تولید درب های ضد سرقت و تولید پارکت بیشتر استفاده می کنند.

معرفی انواع ام دی اف خام 8 میل

لیست قیمت ام دی اف خام 8 میل ایرانی و خارجی

قیمت ام دی اف ها بر اساس پارامتر های مختلف تعیین می شود که از مهم ترین آن دانسیته یا فشردگی، ابعاد، ضخامت، کیفیت و شرکت تولید کننده آن می باشد.

ام دی اف خام 8 میل در سایز های مختلفی تولید می شود که در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

  • سایز 366*183 cm
  • سایز 244*183 cm
  • سایز 244*122 cm
  • سایز 280*210 cm
  • سایز 295*215 cm
  • سایز 280*244 cm
  • سایز 280*215 cm

در کشور ایران تعداد انگشت شماری کارخانه وجود دارد که می توانند چنین سایز هایی را تولید کنند. معمولا سایز هایی که طول آن ها 280 cm است بیشتر برای مصارف تولید درب ضد سرقت و پارکت استفاده می شود. هر کدام از این محصولات مسلما قیمت های متفاوتی دارند. تعداد آن ها در بسته بندی های پالتی نیز متفاوت است به عنوان مثال سایز 280*210 در بسته بندی های 70 تایی عرضه و فروش می رسند.

شما مصرف کنندگان عزیز می توانید برای خرید عمده این محصول و همچنین جهت استعلام و دریافت لیست قیمت ام دی اف خام 8 میل ایرانی و خارجی با کارشناسان فروش مجموعه ارتباط بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.