قیمت ام دی اف خام واناچای در بازار ایران

قیمت ام دی اف خام واناچای در بازار ایران ارتباط مستقیم با نوسانات ارز دارد. این مجموعه یکی از بزرگترین مراکز پخش ام دی اف خام تایلندی در کشور می باشد که محصولات این شرکت را در ابعاد و ضخامت های مختلف عرضه می کند. جهت خرید انواع ام دی اف با ما در ارتباط باشید.

آشنایی با شرکت واناچای تایلند

کشور های شرق آسیا به دلیل داشتن منابع چوبی خوب و به خاطر بهره مندی از ماشین آلات به روز دنیا جزو تولیدکننده های برتر ام دی اف در دنیا به شمار می آیند.

در بین این کارخانه ها شرکت ام دی اف خام تایلندی واناچای به دلیل داشتن محصولات با کیفیت و قیمت مناسب از محبوبیت زیادی در کشور ما برخوردار است.

این شرکت بر اساس سفارش مشتریان خود در حجم بسیار بالایی ام دی اف خام تولید و در اختیار آن ها قرار می دهد. کارخانه مرکزی این شرکت در تایلند واقع شده است و محصولات به صورت مستقیم در یکی از بنادر این کشور بر روی عرضه کشتی بارگیری و به صورت مستقیم به ایران ارسال می گردد.

بعد از تخلیه محصولات در یکی از بنادر جنوبی ایران تشریفات گمرکی بر روی محصولات صورت می گیرد و پس از آن آماده توزیع و پخش ام دی اف واناچای در داخل کشور می گردد.

به خاطر تعرفه های گمرکی موجود در ایران برای واردات ام دی اف خام قیمت این محصول در نهایت نسبت به پنل های خام ایرانی گران تر خواهد بود.

آشنایی با شرکت واناچای تایلند

انواع ام دی اف خام تایلندی

کارخانه ام دی اف واناچای محدودیتی در تولید این پنل های چوبی ندارد و با استفاده از دستگاه های به روز دنیا قادر به تولید ام دی اف خام در ابعاد و ضخامت های مختلف متناسب با سفارش مشتریان می باشد.

اما این شرکت یک سایز روتین برای تولید دارد که ابعاد 244*122 سانتی متر می باشد و در این ابعاد ضخامت های گوناگونی تولید می کند.

سایر ابعاد به صورت سفارشی است و حداقل 200 متر مکعب باید تولید و سفارش گیری شود. این مجموعه با توجه به شناسایی بازار ایران و همچنین بررسی قیمت اقدام به سفارش سایز های زیر در حجم 200 متر مکعب می نماید.

  • 366*183
  • 280*220
  • 244*183
  • 366*61
  • 244*122
  • 280*122

در ضخامت های 2.5 میلیمتر تا 25 میلیمتر که مورد استفاده بسیاری از مشتریان ما در داخل ایران می باشد. ماهانه به میزان 200 متر مکعب از هر سایز و ضخامتی برای تولید به شرکت ام دی اف خام واناچای ارسال می نماییم.

قیمت خرید ام دی اف خام بر اساس ابعاد و ضخامت آن متفاوت خواهد بود، اما در نظر داشته باشید محصولات با ابعاد کوچک تر از نظر متر مربعی قیمت پایین تری نسبت به ابعاد بزرگتر خواهند داشت.

مراکز پخش ام دی اف خام تایلندی این مجموعه در بنادر جنوبی ایران، اصفهان و تهران واقع شده است و مشتریان و خریداران می توانند برای خرید ام دی اف خام از یکی از انبار ها و مراکز پخش این مجموعه اقدام کنند.

پخش کننده ام دی اف خام واناچای زیر پالتی

ام دی اف خام واناچای در نوع خود از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و محصولی که رضایت بسیاری از مشتریان را جلب نموده است. اما بنا به دلایلی اعم از حمل و نقل، شرایط آب و هوایی و … برخی از ام دی اف های وارداتی این مجموعه دچار آسیب می شوند و از رده خارج می گردند.

به همین دلیل این محصولات را با عنوان ام دی اف زیر پالتی با قیمت پایین تر در اختیار مشتریانی که خواهان چنین کالاهایی هستند می گذاریم.

این محصولات اساسا از نظر پیچخوری، سمباده، شکستگی، ضخامت و یا حتی ابعاد ایراد دارند.

قیمت محصولات نیز بر اساس میزان وخامت موجود در ورق ام دی اف خام واناچای تعیین می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.