ورق ام دی اف سفید صابونی-تولیدات انواع ورق های ام دی اف به صورت عمده

ورق های ام دی اف از پرکاربردترین و پرطرفدارترین ها برای استفاده در کابینت ها وطراحی آشپزخانه بصورت مدرن می باشند. یکی از انواع ورق های ام دی اف، ورق ام دی اف سفید صابونی هستند که در سایت های اینترنتی توسط برندهای مختلف به فروش می رسند.

این محصولات دارای قیمت های مختلفی بوده، و کیفیت آن  تاثیر زیادی بر افزایش یا کاهش قیمت محصول دارد. ورق های ام دی اف موجود در بازار که از تولیدات داخلی و یا بصورت وراداتی بوده، در انواع مختلف هایگلاس، مات، معمولی بدون طرح و طرحدار هستند، که هر خریدار متناسب با نیاز خود می تواند هر نوعی از آن ها را خریداری کند.

ورق ام دی اف سفید صابونی-تولیدات انواع ورق های ام دی اف به صورت عمده

قیمت ورق ام دی اف خام

قیمت ورق ام دی اف خامورق ام دی اف خام که یکی از فراورده های چوبی است، استفاده های بسیاری در زمینه ی، کابینت سازی، طراحی های آشپزخانه و منزل داشته و دارای انواع گوناگونی می باشد.

بیشتر بخوانید: ام دی اف کابینت

این ورق ها بسته به اینکه جزء تولیدات داخلی هستند و یا خارجی، کیفیت های متفاوتی داشته و از این حیث دارای قیمت های متغیری می باشند. ام دی اف های خام، محصولاتی بوده که در حالت خام به تنهایی کاربرد خاصی نداشته و بیشتر با تولیدات زیبا از آن می توان کاربردهای زیادی در آن یافت. از جمله تولیداتی که از ام دی اف خام میتوان نام برد موارد زیر می باشند:

  • ام دی اف آشپزخانه
  • کابینت هایی از جنس ام دی اف
  • طرح ها و رنگ های مختلف این ورق ها که بصورت سفید برفی، سفید صابونی، هایگلاس، و از این گونه موارد می باشند.

فروش ورق ام دی اف سفید صابونی

فروش ورق ام دی اف سفید صابونیورق های ام دی اف سفید صابونی بدلیل براق بودن، حالت ورق که به راحتی قابل تمیزکردن می باشد، یکی از انواع جدید ورق های ام دی اف هایگلاس می باشد، که در شرایط متفاوت قیمت مختلفی دارد. از این جمله می توان به تنوع برند آن اشاره کرد. که هریک از فروشندگان، برای مقدار لازمی از این ورق، قیمت متفاوتی ارائه کرده اند. این ورق ها، بصورت 3 میل، 16 میل و.. فروخته می شوند، که میزان میل به فروش رفته، ابعاد ورق ام دی اف، ضخامت و کیفیت آن، تعیین کننده ی قیمت این محصول نیز می باشد. همچنین در موارد بسیاری مشاهده می شود، که یک ورق ام دی اف با ضخامت و طرح یکسان،  توسط شرکت های مختلف قیمت های متفاوتی داشته است.

تولید انواع ورق ام دی اف صابونی

تولید انواع ورق ام دی اف صابونیورق های ام دی اف هایگلاس که هم، جزء تولیدات داخلی بوده، و هم از کشورهای مختلف مانند ترکیه به ایران وارد می گردد، جزء بهترین مارک ام دی اف ایرانی می باشد. این نوع ورق های هایگلاس با درجه یک ترین کیفیت در ایران توسط شرکت پاک چوب تهیه شده و وارد بازار فروش می گردند. ازانواع جدید و پرفروش ورق ام دی اف، ورق های ام دی اف صابونی می باشند، که توسط برندهای مختلفی از جمله شرکت آرین سینا تولید شده و در اختیار خریداران قرار می گیرد. قیمت ورق ام دی اف ارین سینا در سایت های معتبر آن از لیست متنوعی برخوردار است. و اما قیمت ورق هایگلاس ترک که از نمونه ترین  و با کیفیت ترین ها در انواع خود می باشد به دلیل همین شرایط و وارداتی بودن آن از قیمت بیشتری برخوردار می باشد. و خریداران می توانند با توجه به شرایط مالی خود بهترین و مناسب ترین محصول را انتخاب کرده و سفارش خرید بدهند.

خرید انواع ورق ام دی اف در ابعاد مختلف

خرید انواع ورق ام دی اف در ابعاد مختلفورق های ام دی اف، جزء متنوع ترین و پرکاربردترین محصولات در طراحی آشپزخانه، کفپوش و … می باشند. این ورق های در ضخامت های مختلف و ابعاد متفاوت، به فروش رسیده و دارای انواع مختلفی است که هریک را به اختصار بیان می کنیم.

  • ام دی اف های ضخیم و نازک در ابعاد مختلف چند میلی متری
  • ام دی اف های انعطاف پذیر
  • ام دی اف های قالب گیری شده که می توان به راحتی برای روکش زدن از این نوع ورق ها استفاده کرد.
  • ام دی اف های پرکاربرد در تزئینات
  • ام دی اف های مقاوم در برابر، آتش، حشرات، قارچ ها و رطوبت.
  • همچنین نوع خام این ورق ها که مزایای بسیاری دارند. از جمله قابلیت بالا در شکل پذیری و انعطاف بالا.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.