پخش عمده انواع ورق ام دی اف شرکت فومنات

پخش ام دی اف فومنات به صورت عمده به تمامی نقاط کشور از طریق مجموعه ما امکان پذیر می باشد.  شرکت صنایع سلولزی فومنات با تولید ورقه های ام دی اف در بهترین کیفیت و با ارزان ترین قیمت همواره توانسته رضایت متقاضیان این محصول را جلب نماید. جهت سفارش این محصول می توانید با کارشناس فروش ما ارتباط حاصل فرمایید.

شرکت صنایع سلولزی فومنات یکی از تولید کننده های ام دی اف خام در ایران می باشد که در این حوزه حرف اول را میزند. آیا می دانید این شرکت چه محصول های دیگری تولید می کند؟

شرکت ام دی اف فومنات

محصولات شرکت ام دی اف فومنات

نئوپان خام

نئوپان یا تخته خرده چوب محصولی است ساخته شده از خرده چوب به همراه رزین یا چسب که این محصول عمدتا از صنایع بازیافت چوب می باشد.

انواع ورق ام دی اف

یکی از مهم ترین محصولات تولید شده توسط شرکت فومنات ورق ام دی اف می باشد که در انواع مختلف تولید می گردد.

مرکز پخش ام دی اف فومنات این توانایی را دارد که کلیه محصولات این شرکت را با مناسب ترین قیمت و در حجم ها مختلف تامین و تهیه نماید.

پخش ام دی اف فومنات

کاغذ آغشته

کاغذ آغشته به رزین یکی از اصلی ترین مواد اولیه مورد نیاز برای تولید اوراق فشرده چوبی است. این اوراق برای ایجاد طرح و نقش بر روی ورق های فشرده مانند ام دی اف به کار می رود که این محصول نیز توسط خود شرکت فومنات تولید می گردد.

ام دی اف ملامینه فومنات

برای روکش کردن ورق های فشرده چوبی مانند ام دی اف و نئوپان از جنس های مختلفی استفاده می شود که یکی از کاربردی ترین آن ها ملامینه می باشد. این گونه روکش ها قابلیت تولید در طرح و رنگ های متنوع دارند که شرکت فومنات توانسته با ارائه بیش از 200 طرح و نقش توجه بسیاری را به خود جلب کند.

در تصویر زیر برخی از طرح ها استفاده در روکش ام دی اف ملامینه فومنات مشاهده می کنید.

ام دی اف ملامینه فومنات

ام دی اف پلی گلاس فومنات

پلی گلاس از دیگر محصولات تولیدی شرکت ام دی اف فومنات می باشد که یک خط تولید ویژه برای ساخت و عرضه این محصول به بازار ایجاد نموده است.

ام دی اف پلی گلاس نسبت به دیگر محصولات این شرکت از قیمت بیشتری برخوردارند چرا که از مقاومت بسیار بهتری در برابر خط و خش نسبت به دیگر محصولات از خود نشان می دهند.

پخش ام دی اف فومنات بصورت عمده

با توجه به افزایش مصرف انواع ام دی اف در بازار شرکت ام دی اف فومنات به عنوان یکی از تولیدکننده های این اوراق در نظر دارد با تولید محصولاتی با کیفیت و با قیمت مناسب بتواند بخشی از فروش بازار را در دست بگیرد.

پخش ام دی اف فومنات به صورت عمده در بسیاری از فروشگاه های سراسر کشور صورت گرفته و مشتریان می توانند به راحتی نسبت به خرید آن اقدام نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.