چای احمد قوطی فلزی سردرد و میگرن را کاهش می دهد

سوالات رایج در مورد چای مزایای چای نعناع چیست؟

بسیاری از افراد نعنا را به چای احمد قوطی فلزی اضافه می کردند، اما مطالعاتی مبنی بر فواید افزودن آن وجود ندارد، اما به طور کلی جوشانده نعناع و نعناع فواید زیادی دارد، از جمله؛ کاهش سوء هاضمه، اسپاسم هایی که در روده بزرگ رخ می دهد، و کاهش علائمی که به دنبال روش های جراحی مانند؛ حالت تهوع، استفراغ، کاهش سردرد و علائم دیگر.

مزایای چای نعناع برای مردان چیست؟

هیچ اطلاعاتی در مورد فواید چای نعناع به ویژه برای مردان وجود ندارد، اما در مورد چای، همانطور که قبلاً اشاره کردیم، خطر ابتلا به سرطان پروستات در مردان و بسیاری از فوایدی که در بالا ذکر شد را کاهش می دهد.

چای

آیا چای برای کودکان مفید است؟

بر اساس مطالعه ای که در سال 2017 در مجله مکمل و جایگزین مبتنی بر شواهد منتشر شد، مشخص شد که چای ممکن است خطر ابتلا به اسهال را در کودکان بین دو تا 12 سال کاهش دهد، اما هنوز مطالعات بیشتری برای اثبات این نتایج مورد نیاز است.

با این حال، مصرف زیاد آن ممکن است باعث تشدید اسهال در افراد مبتلا به آن، به ویژه چای قرمز، به دلیل داشتن کافئین زیاد شود.

به طور کلی، محتویات فهرست مواد تشکیل دهنده هر نوع غذا یا نوشیدنی را قبل از دادن به کودکان باید مطالعه کرد، به ویژه چای، زیرا حاوی کافئین است، مانند؛ چای قرمز، چای سبز.

کافئین موجود در چای ممکن است مشکلات سلامتی آنها را افزایش دهد، مانند: رژیم غذایی نامناسب که فاقد مواد مغذی و غذاهای سالم است و افزایش وزن. برخلاف بزرگسالانی که می‌توانند نوشیدنی‌های بدون کالری را بدون افزودن شکر بنوشند، کودکان نوشیدنی‌های شیرین حاوی مقادیر زیادی قند را ترجیح می‌دهند، زیرا مشخص شد که 90 درصد دانش‌آموزان مدارس راهنمایی و دبیرستان ساعت‌های کافی نمی‌خوابند.

بر اساس بررسی منتشر شده در Neuroscience & Biobehavioral Reviews در سال 2009، به این معنی که آنها به طور متوسط کمتر از 8 ساعت می خوابند.

علاوه بر این، چای حاوی ترکیبات اگزالات و تانن است که با آهن، به ویژه آهن غیرهم موجود در غذاهای گیاهی مانند نخود، سبزیجات با برگ تیره، آجیل و لوبیا پیوند می‌یابد و جذب آن را کاهش می‌دهد.

آیا چای برای دندان مفید است؟

طبق مطالعه ای که در مجله دندانپزشکی منتشر شده است، هیچ مطالعه ای در مورد فواید چای برای دندان ها وجود ندارد و برعکس، نشان داده شده است که مصرف مداوم چای با افزایش فرسایش لایه مینای دندان مرتبط است.

در سال 2001 با این حال، مطالعات بیشتری در مورد این مزیت مورد نیاز است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.